Grand Theft Auto: San Andreas SK

Grand Theft Auto: San Andreas SK
www.slovenciny.com 29. máj 2007

Verzia 1.4 sa zbavuje všetkých chýb ktoré mali predošlé verzie a tentoraz je to už naozaj plný preklad s novou inštaláciou. Preklad nahradí španielsky jazyk v hre. Ak ste mali nainštalovanú niektorú z predošlých verzií, prosím vyberte si jazyk v nastaveniach na slovenský. Tento výber už bude po nainštalovaní preložený aj v iných jazykoch.

Grand theft Auto San Andreas screenshot Grand theft Auto San Andreas screenshot

Autori:
Naetoo: naetooQcentrum.sk
Ventil: jozef.ventilQzoznam.sk

Inštalácia:
Pri inštalácií vyberte miesto inštalácie vyhµadaním základnej zložky hry, do ktorej nainštalujete hru.
Vzor: C:Program FilesRockstar GamesGTA San Andreas
alebo: D:HryRockstar GamesGTA San Andreas

Grand theft Auto San Andreas screenshot Grand theft Auto San Andreas screenshot

Vrátim sa k jazykovému výberu, prečo sú v inštalácií zahrnuté všetky jazyky a obsahuje aj odinštalovanie. Je to robené presne tak ako som to robil aj u Vice City. Je to kvôli tomu, že niektorí ľudia sa radi vracajú aj k angličtine. Modifikované fonty by nemali nijak zasiahnuť správne zobrazovanie aj v anglickom texte. Pri akýchkoľvek problémoch a názoroch nás informujte na adresách:
http://www.Slovenciny.Com

Preklad je vytvorený výhradne pre Slovenciny.Com a dohodnuté strany. Jeho zverejňovanie na iných weboch a CD/DVD je bez povolenia tvorcov zakázané a napadnuteľné. Charakter programu nepovoľuje jeho predaj ani iné šírenie o ktorom nevieme.  🙂

Stiahnuť slovenčinu121557 downloads

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.