GTI Racing SK

Slovenský preklad hry GTI racing

Preklad , inštalátor
Drahomír Zámečník

Práve sa chystáte stiahnuť slovenský preklad do staršej, ale peknej hry GTI Racing. Pred inštaláciou ikončite všetky programy bežiace vo Windows a riaďte sa pokynmi inštalátora

Preklad je bez diakritiky, snáď to vadiť až tak nebude. Cesta nie je prednastavená, musíte si nastaviť presnú cestu do hlavného adresára hry.
Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.
Prajem Vám veľa úspechov pri hraní hry GTI RACING v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedené Emaily. Ďakujem. Tento preklad,môžete volne šíriť avšak každé kopírovanie jeho obsahu, modifikovanie je bez súhlasu jeho autora je prísne zakázané.

Dr.Ahoš

Kontakt:
drahomir.zamecnikQpremagas.sk
Dr.ahos133Qgmail.com

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.