KeepSake SK

Plný slovenský preklad do hry KeepSake vrátane diakritiky. Na to, čoho sa skoro vzdal Naetoo sa dal Danoo a ten spravil preklad na túto hru naozaj dobrý. Dalo práce všetko dať do tejto podoby ako teraz – v podobe tohto programu a vďaka Slappyho diakritike má preklad aj svojho ducha. Potom to ostáva len zlepiť a máme cennosť, ktorú si uctíme aspoň tak, že s ňou budeme odteraz hrať svoju KeepSake.

. . : : Preklad : : . .
Danoo
danieeli@gmail.com

. . : : Diakritika : : . .
Slappy
slappy@pobox.sk

. . : : Finalizé + install : : . .
Naetoo
naetoo@centrum.sk

Inštalácia:
V prípade, že si hra sama nenájdete cestu inštalácie, urobte tak vy a do inštalačnej cesty zadajte výberom cez tlačidlo hlavnú zložku hry, ktorá nesie názov hry bez podzložiek. Vzor: C:\Program Files\Wicked Studios\Keepsake
EU verzia
Diakritika bola vyrobená pre EU verziu, jej funkčnosť v US verzii je len čiastočná. EU verzie hier sú všetky hry zakúpené na európskom trhu. US verzie sú prvé verzie hier z prvého dovozu a hry zakúpené v zahraničí mimo Európsku Úniu.

Stiahnuť slovenčinu2139 downloads

 

US verzia
Slovenčina pre americkú verziu hry. Pred inštaláciou si overte, ktorú verziu hry máte.

Stiahnuť slovenčinu1356 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.