Land of the Dead: Road to Fiddler’s Green SK

V preklade chýba Menu hry
Preklad je bezplatný, a nieje nijakým spôsobom určený na predaj. Slovenský preklad preloží anglický pôvodný text a Program tejto inštalácie ako aj jeho inštalovateľný obsah je chránený medzinárodnými ustanoveniami a zákonmi o autorskom práve, kedže i prekladom vznikli autorské práva na preloženú časť, čo sa dá nazvať i duševným vlastníctvom autora a poskytovateľa.

Charakter programu je freeware so zverejňovacím obmedzením výhradne webom, ktoré boli vopred dohodnuté s tvorcami prekladu a inštalácie. Preklad nebol hodnotený finančnými prostriedkami a bol vyhotovený na základe originálnej verzii hry Land of the Dead Road to Fidlers Green.

Pri akomkoľvek porušení v inštalácií uvedených podmienok sa tvorcovia môžu odvolať na zákony o autorstve výroby a porušenie môže mať za následok súdny, alebo iný spor… pre viac informacii o preklade ma kontaktujte na adrese Kenny.vt@orangemail.sk

Autor: Richard „Kenny“ Stanislavský

Stiahnuť slovenčinu1049 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.