LEGO Star Wars II SK

LEGO StarWars II The Original Trilogy
slovenský preklad

Slovenský preklad plnej hry verzií 1.0 a 1.0.1 prekladá celú hru do slovenčiny. V tejto verzii prekladu zatiaľ nie je plná diaktritika. Na moje prekvapenie som sa v tomto preklade, i keď to tak nevyzeralo, dostal dosť ďaleko, až na vydanie. Inštalácia tohto programu je na rozdiel od niektorých predchádzajúcich mierne zložitejšia. Pre pohľad autora. Pre vás je však upravená tak, aby ste nepocítili žiadnu obtiažnosť a podobne.

Inštalácia:
Prejdite inštalátorom a prečítajte si licenčné upozornenie. Preklad sa nainštaluje, ak zo strany užívateľa nedochádza k žiadnemu neoprávnenému zákroku. Ak je hra správne a úspešne nainštalovaná a taktiež, ak ste majiteľom plnej hry LEGO Star Wars II, inštalácia prebehne bez problémov.
Všetko potrebné, pre úspešne preloženie hry je nastavené v tomto inštalátore. Preto v prípade otváraniu nového programu počas inštalácie súborov neprerušujte nič z procesov.

Preklad vydaný exkluzívne pre web www.Slovenciny.com, a ďalšie tu nespomenuté a s autorom prejednané médiá

Translation and Install:
Naetoo
naetooQcentrum.sk
www.slovenciny.com

Autor si vyhradzuje právo pre použitie produktu na účely iné, ako sú stanovené. Zverejňovanie je obmedzené a ustanovované na základe dohôd a v rámci autorského zákona, ktorým vzniká nárok na požiadavky v zmysle zaobchádzaniu s produktom výroby. Editáciou a prekladom vznikli autorské práva vzťahujúce sa na konkrétny preklad. Ten je možné z hry odinštalovať a navrátia sa tak všetky pôvodné súbory na pôvodné hodnoty bez narušenia stability hry, ak nebol medzičasom uskutočnený žiaden zásah do fungovania iný.

Special Thanks:
Morpheu$ – zahraničný kolega, ktorý pomohol pri importe jazykového súboru do hry a vytvoril mi preto aplikáciou, ktorú som použil pre ľahký import jazyka.
Slappy – za jeho trpezlivosť, rady a pomoc pri vytváraní tejto zložitej inštalácie
Marcel Košút – za zápal k testovaniu hry, i keď je po testoch

Stiahnuť slovenčinu10381 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.