LOTR: The Battle for Middle-Earth 2 – The Rise of the Witch-King SK

verzia prekladu: 1.1.01 (vyžaduje základný preklad v1.6.01)
pre verziu hry: 1.00 (datadisk), 1.06 (základná hra)

Táto hra je datadiskom k hre a k svojej činnosti vyžaduje, aby ste mali nainštalovanú základnú hru vo verzii aspoň 1.06. (Lord of the Rings – Battle for Middle-Earth II)

Inštalácia slovenčiny:
Spusťte inštalačný program a riaďte sa pokynmi inštalátora.
V prípade, že inštalátor sám nenájde priečinok s nainštalovanou originálnou hrou (vypíše sa hlásenie: ‚Hra Pán Prsteňov: Bitka o Stredozem II nie je správne nainštalovaná!‘), zadajte cestu k priečinku hry ručne. (napr. : C:\Program Files\EA Games\Battle for Middle-earth II Rise of the Witch-king).

Pozor!
Pred inštaláciou slovenčiny sa uistite, že máte nainštalovanú slovenčinu aj na základnú hru (minimálne vo verzii 1.6.01), pretože hra využíva časť textov z nej a anglická a slovenská verzia nie je vzájomne kompatibilná!
Slovenčinu si môžete stiahnuť zo stránky www.Slovenčiny.com.

Odinštalovanie:
Spusťte program ‘Odinštalovať PP-BoS-II-VK_SK.exe‘ v priečinku s nainštalovanou slovenčinou a riaďte sa pokynmi odinštalátora. Po odinštalovaní sa obnoví pôvodný jazyk hry. (anglický)

Verzia:
Preklad je vytvorený z verzie hry 1.00 (verzia datadisku) a na verzii 1.06 základnej hry Bol testovaný na verzii 1.00, ale môže fungovať i na iných verziách.
Pred inštaláciou prekladu je nutné nainštalovať patch hry na verziu 1.06! Oficiálna stránka hry: www.bfme2.ea.com
Verzia prekladu: SK 1.1.01 (XII. 2006, I. 2007)
Hra je preložená kompletne, s úplnou diakritikou, preložené sú aj textúry, nahrávacie obrazovky… Hra obsahuje aj titulky vo videách, ktoré neboli ani v pôvodnej anglickej verzii.

Upozornenie:
Tento preklad je určený pre hry zakúpené v internetovom obchode www.gameexpres.sk!
Akékoľvek pripomienky ohľadom slovenčiny (informácie o ďalších projektoch, zlepšenia, poďakovania, tipy na iné preklady) zasielajte na adresy autorov.

Autori prekladu datadisku

Preklad textov a testovanie

Keiven
mihokjQgmail.com

Fonty, diakritika a technika

Slappy
slappyQpobox.sk

Autori prekladu základnej hry

Preklad textov a testovanie

Slappy
slappy@pobox.sk

Big Luke
biglukeQcentrum.sk

Demon
demonsvkQpost.sk

Fonty, Diakritika a Technika
Slappy
unSigned Software

Poďakovanie

Marťo
MixerX
Naetoo

Informácia:
Tento program používate na vlastné riziko a jeho autori nenesú žiadnu zodpovednosť za problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť ! Tento program je freeware a nesmie byť zaň poskytovaná žiadna finančná alebo iná náhrada! Nemodifikujte súbory v tomto programe ani ho neuverejňujte na žiadnom inom mieste (CD, www server…) bez súhlasu autorov! Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho ďalšie šírenie a modifikovanie bez súhlasu jeho autorov je prísne zakázané! Copyright (c) 2006 Pán Prsteňov SK tím.
Všetky práva vyhradené.
Readme v1.01

Stiahnuť slovenčinu3244 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.