Mafia III zberateľská edícia a špeciálny darček k predobejdnávke

Gameexpres.sk má síce svoje predobjednávky na Mafia 3 už nejaký čas, avšak novinku, ktorú predstavili až dnes ráno, možno niektorí vaši priatelia nerozdýchajú. Určite vtedy, ak náhodou nevedia o špeciálnom darčeku so značkou Mafia III a naservírovali by ste im do hrnčeka kávu, alebo kakao. Originálny darček v mafiánskom duchu môže byť ten, čo vystraší a bude zároveň tak trochu morbídny. To sa nepochybne naplní pri dopíjaní nápoja z hrnčeka, na ktorého dne leží prst. Čisto z pohľadu skeptika je jasné, že zrniečka kávy sa budú musieť prácne vypratávať zo všetkých tých záhybov, no ako sranda je to výborné. Na to, aby ste mohli hrnček získať nestačí urobiť veľa. Skrátka len predobjednať si Mafiu III vopred. Obchod k tomu pridáva aj dva DLC balíčky bezplatne. Prvý s názvom Rodinný úplatek obsahuje 3 exkluzívne vozidlá a 3 zbrane. Druhý balíček nesie originálny názov Sudca, Porota, Popravca, čo charakterizuje tri rôzne exkluzívne zbrane pre jednotlivú úlohu „súdneho procesu“.

prst Mafia 3

Zberateľská edícia je tiež odhalená

Súčasne s touto novinkou sa odhaľuje aj obsah Mafie III zberateľskej edície. Zberateľské alenie v pevnom väčšom obale bude obsahovať mimo hry a DLC aj artbook s návrhmi a náhľadom do prípravy hry samotnej. Súčasťou budú exkluzívne zberateľské plagáty, replika vojenských známok, nápojové tácky z koženky a gravírovaním a nakoniec dve vinylové platne. Vinylová platňa soundtracku Mafia III je doplnená ešte o vinylku soundtracku New Bordeaux.
Zberateľská edícia je k dispozícií len pre PS4  a XBOX One
Všetky Mafie III v ponuke si môžete pozrieť tu: gameexpres.sk

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.