Marc Gecko’s Getting Up SK

Popis: 
——
Slovenský preklad hry: Marc Ecko’s Getting Up – Contents Under Pressure
Verzia prekladu: 1.00
Dátum vydania: 5.05.2007

Informácie o preklade:
———————-
V hre sú preložené všetky texty, vrátane úvodných animácií. Z hry sa do vydania tohto prekladu nepodarili vybrať fonty, takže preklad je v tejto verzií bez diakritiky, avšak spolu s MixerX pripravujeme novú verziu prekladu s diakritikou.
V HRE SI NEZABUDNITE ZAPNÚŤ TITULKY!!!

ECKO SK TEAM:
————-
AUTOR PREKLADU:
Jozef ‚JOJO3696‘ Chano
chano.jozef@gmail.com

TECHNICKA PODPORA, ÚPRAVA VIDEÍ A INŠTALÁTOR:
Adrián ‚Cyberqwert‘ Novosád
Cyberqwert@gmail.com

BETATEST:
JOJO3696
Cyberqwert
Juraj Chano aka. Môj brat Jurko

ŠPECIÁLNE POĎAKOVANIE:
JC
MixerX

Upozornenie:
————
Tento preklad inštalujete na vlastné riziko a ja, ako autor, nepreberám žiadnu zodpovednosť za prípadné problémy, ktoré sa u vás po inštalácii tohto prekladu vyskytnú.
Preklad je vytvorený pre www.Slovenciny.com. V prípade záujmu o uverejnenie tohto prekladu na vašej stránke, treba skontaktovať autora.
Preklad je zakázané distribuovať, ponúkať a sťahovať z miest, mimo dohodu autora a taktiež používať na vlastné obohacovanie pre hmotný, či duševný zisk. V hre si nezabudnite pozrieť autorov!

—————————————————
!!!Preklad obsahuje rôzne vulgarizmy a preto by ho nemali sťahovať osoby mladšie ako 18 okov!!!
—————————————————

Chyby v preklade:
—————–
V prípade nálezu akejkoľvek chyby mi prosím napíšte na emailovú adresu: chano.jozef@gmail.com , a podľa možností sa pokúsim o vyriešenie nedostatku. Rovnakú adresu prosím použitie aj ako smerovanie vašich pripomienok, otázok, ale aj ďakovných emailov.

Príjemné hranie, mnoho dobrých zážitkov a radosti pri hraní v slovenčine vám praje Jozef ‚jojo3696‘ Chano, Cyberqwert a celý team Ecko SK.

Stiahnuť slovenčinu7135 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.