Microsoft Flight Simulator X SK

Prinášam vám nekompletný preklad do hry Flight Simulator X od Microsoftu.

Obsahuje preložené menu hry, textovú časť misií (okrem dvoch) a dabing tutoriálov + 4 misií. Keďže v preklade pokračovať nebudem, rozhodol som sa zverejniť aspoň to, čo som vytvoril doteraz…

Chcem sa poďakovať svojmu, dovolím si tvrdiť, priateľovi z Čiech, ktorý vystupuje pod nickom join1701. Tento pán mi po celú dobu pomáhal, povzbudzoval ma a v neposlednom rade tiež poskytol materiály, ktoré mi výrazne pomohli s prekladom. Tiež sa podieľal na testovaní prekladu. Ďalej by som vopred rád upozornil na to, že nie som a nikdy som nebol pilotom. Preklad je amatérsky a preto by som poprosil všetkých, ktorý by ma chceli opäť súdiť, nech si svoje urážky nechajú pre seba. Naozaj už nemám najmenšiu chuť nechať sa urážať za to, že robím niečo pre iných a zadarmo.

Preklad je určený pre verziu deluxe so SP2, môže však fungovať aj na iných verziách.

Inštalácia: Spustite inštalátor a riaďte sa pokynmi

Odinštalácia: Nie je možná, pretože preklad prepisuje pôvodné súbory. Ak sa chcete vrátiť k pôvodnému jazyku, preinštalujte si hru.

UPOZORNENIE: Bez súhlasu autora je zakázané upravovať a šíriť tento preklad akýmkoľvek spôsobom!

Autor: Vlabo

 

microsoft-flight-simulator-x-sk-screen

[button-white url=“https://slovenciny.com/downloads/game/msfx_sk.rar“ target=“_self“ position=“left“] Stiahnuť preklad [/button-white]

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.