Minecraft pre PS3 vyjde 16.5.2014

Obľúbená hra Minecraft pre konzoly PlayStation je dostupná vo forme virtuálneho downloadu v PlayStation Store už nejaký ten piatok. 1.5 milióna predaných kópií potvrdzuje, že si to pár majiteľov PlayStation všimlo. Prečo teda toľko rozruchu?

Je to preto, lebo 16.5.2014 sa Minecraft PlayStation 3 Edition dostane aj do kamenných obchodov, takže tí z vás, ktorí majú radi všetko na disku, budú môcť zájsť do svojho obľúbeného obchodu s video hrami a odniesť si domov krabicovú verziu hry.

Disková verzia bude obsahovať všetko, čo tá internetová, vrátane aktualizácie 14 a všetkých jej vychytávok – vrátane predmetov ako sú Emerald, Ender Chest, potatoes a ďalšie.

Minecraft sa pri PS3 nezastaví

Ďalšou dobrou správou je, že firma 4J pracuje na Minecraft verziách pre platformy PlayStation 4 a PS Vita. Dátum vydania pre tieto verzie však zatiaľ nie sú dostupné, nakoľko práce postupujú za zatvorenými dverami a nikto nie je ochotný odhadnúť termíny dokončenia. Pravdepodobne sa chcú vyhnúť falošným termínom, ktoré by nestihli a za čo by si odniesli vlnu kritiky, ktorú nepotrebujú. Treba už len počkať a sledovať našu sekciu s novinkami 😉

Minecraft PlayStation 3 Edition

Minecraft PlayStation 3 Edition

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.