MotoGP 19 s vylepšenou umelou inteligenciu vychádza 6. júna 2019

Už za dva mesiace sa začne odvíjať ďalšie pokračovanie licencovanej hernej série MotoGP ™, ktorá poteší všetkých milovníkov dvojkolesových vozidiel. Medzi hlavné tohtoročné ťaháky bude patriť neurálna UI, dedikované servery a režim „manažéra pretekov“. Ďalším lákadlom budú historické výzvy a grafický editor pre vytvorenie vlastného štýlu.

MOTO GP19 hra
Najväčšiu súťažnú nevraživosť si bude možné pripomenúť vďaka historickým výzvam, ktoré reprodukujú najslávnejšie epizódy pretekárov, motoriek a tímov; vďaka novým nástrojom a širokej ponuke značiek a doplnkov si však prídu na svoje aj tí hráči, ktorí radi popustia uzdu svojej kreativite.

Aj v tomto roku si hráči budú môcť vyberať z oficiálnych pretekárov sezóny, ktorých schopnosti preveria na 19 rôznych tratiach. K dispozícii budú všetky známe triedy ako Red Bull MotoGP ™ Rookies Cup, Moto3 ™, Moto2 ™ a MotoGP ™, a tiež úplne nová trieda Moto ™.

Umelá inteligencia so strojovým učením

Pre tých, ktorí sa z dna na tabuľky dokážu dostať až na samotný vrchol rebríčka, je pripravená skutočná výzva – režim Career. V ňom si hráči, rovnako ako vo zvyšku hry, môžu zmerať sily proti rýchlejšej, múdrejšej a presnejšej umelej inteligencii sa strojovým učením, ktorá sa v pretekárskej hre objavuje vôbec po prvýkrát.

Okrem umelej inteligencie sa v MotoGP 19 samozrejme súťaží i online. Majitelia PC a Playstation 4 budú môcť súťažiť až s 13 protivníkmi, na milovníkov Xbox One 4 čaká až 16 súperov. MotoGP 19 vyjde na Playstation4, Xbox One a PC 6. júna 2019.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.