Need For Speed: Undercover SK

Ďalšie vydanie slávnej pretekárskej série Need for Sped si žiadalo preklad do slovenského jazyka. Ten obsahuje za správneho postupu inštalácie kompletný preklad vrátane diakritiky.
Z dôvodu nastavení správneho zobrazovania znakov slovenskej diakritiky je potrebné mať v hre nainštalovaný vopred český jazyk. Táto voľba je nutná, keďže český jazyk obsahuje podobné znaky abecedy ako slovenské texty.
Jedná sa o prvú verziu, ktorú zatiaľ viac naplno netestovali hráči. Preto ma prosím upozornite na všetky nedostatky, na ktoré počas hrania a online hry narazíte. Aj pre časové ale i hardwarové dôvody nebolo možné prekontrolovať priamo v hre všetky oblasti textu. Kto vyžaduje stopercentnú prácu, prosím nech má strpenie do absolútnej verzie prekladu. Svoje postrehy k prekladu a informácie posielajte na emailovú adresu naetoo(a)centrum.sk.

Autori:
Preklad, test, technika: Naetoo
email: naetooQcentrum.sk
Pomoc s prekladom dialógov: Prckin

Venovanie:
Už tradične preklad venujem niekomu, avšak tento preklad venujem Lukezke, rodine a priateľom

Pri vývoji prekladu a informáciách na serveri sa tiež podieľali:
Rufu (HQ screeny v novinkách pred vydaním prekladu)
Speedy (prvé testovanie)
Camazoo (auto na druhom splashscreene pri spustení slovenčiny)

Inštalácia
Ubezpečte sa, že máte nainštalovaný český jazyk v hre pre už spomínané dôvody so zobrazovaním kompletnej abecedy. Inštalátor vyberie cestu k hre automaticky. V prípade zlyhania vyberte hlavnú zložku hry končiac vo výslednej ceste názvom hry… Ak nemáte prednastavenú češtinu, prosím pozrite do stiahnutého balíčka do sprievodnej dodatkovej zložky, kde nájdete potrebný prepínač. Ten by nemal chýbať, ale ak ste preklad stiahli z iného miesta ako slovenciny.com a dokonca sprievodný súbor s prepnutím jazyka chýbal, oznámte to prosím autorom. Pred inštaláciou si prečítajte licencné ujednanie.

Stiahnuť slovenčinu21501 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.