Panzer Elite Action – Fields of Glory SK

Preklad , inštalátor
Drahomír Zámečník

Práve sa chystáte nainštalovať slovenský preklad do hry PANZER ELITE ACTION.. Ukončite všetky programy bežiace vo Windows a riaďte sa pokynmi inštalátora
Preklad je bez diakritiky, snád to vadiť až tak nebude. Cesta nie je prednastavená, musíte si nastaviť presnú cestu do hlavného adresára hry.

Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.
Prajem Vám veľa úpsechov pri hraní hry PANZER ELITE ACTION v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedené Emaily. Ďakujem.

Tento preklad môžete volne šíriť, avšak každé kopírovanie jeho obsahu, modifikovanie či iné zasahovanie do obsahu je bez súhlasu jeho autora je prísne zakázané.

Dr.Ahoš

Kontakt:

drahomir.zamecnikQpremagas.sk,
Dr.ahos133Qgmail.com

Stiahnuť slovenčinu1428 downloads

panzer-elite-action-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.