Pirate Hunter SK

Verzia 1.0
Slovenský preklad, inštalátor: Drahomír Zámečník

Preložené je všetko s čiastočnou diakritikou. Preklad funguje okrem ENG aj na Nemeckú verziu hry. Plnú diakritiku som tam nedokázal dostať. Je tam viac typov písma a každé podporuje inú znakovú sadu a to bolo nad moje sily. Snáď ma za to neukameňujete 🙂

Upravil som aj časovanie titulkov v in-game videách, niektoré sa tam vôbec nezobrazovali.

Dôležité upozornenie: Pred začatím inštalácie prekladu sa uistite či nemáte spustené pod Windowsom nejaké iné aplikácie. Ak nie tak ich ukončite a riaďte sa pokynmi inštalátora.

Preklad je určený pre neopatchovanú verziu 1.0. To znamená, že nemôžem zaručiť jeho funkčnosť na iných verziách. Nezabudnite zadať správnu cestu k nainštalovanej hre, v opačnom prípade nebude preklad správne nainštalovaný.

Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.

Prajem Vám príjemné hranie hry Pirate Hunter v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedený e-mail. Ďakujem.

Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho kopírovanie, modifikovanie a uverejňovanie na Web stránkach či iných komerčných médiách je bez súhlasu jeho autora prísne zakázané.

Autor: Dr.Ahoš

pirate-hunter-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.