Rome: Total War – Barbarian Invasion SK

Verzia 1.0

Prekladateľ, Korekcia, Leader
LojzoIV – ( lojzo.lojzo@gmail.com )

Prekladateľ, Korektor
Drake666 – ( drake666@zoznam.sk )

Technika, Inštalácia, Textúry, Čiastočná korekcia
MixerX – ( mixerx@centrum.sk )

Záštita, Pomoc, Mierna korekcia
Naetoo – ( naetoo@centrum.sk )

Autori nevylučujú, že počas používania prekladu verzie 1.0 sa môže natrafiť na nepreložený text. Na preklade sa ešte priebežne pracuje. Na naliehanie verejnosti, hráčmi, podporujúcimi celý tento projekt, je vydaná plná verzia prekladu s obsahom textúr. S 1 percentom textu nepreloženého. Množstvo textu zodpovedá veľkému množstvu hodín strávených pri preklade od začiatku roka.
V prípade, že inštalátor automaticky nenájde cestu k nainštalovanej hre, vyhľadajte prosím hlavný adresár hry a tam tento preklad nainštalujte. V prípade akýchkoľvek pochybností, názorov a pripomienok prosím kontaktujte hlavného tvorcu prekladu. Zverejňovanie bez povolenia strany tvorcov nie je možné. Akékoľvek chyby následkami inštalácie tejto aplikácie sú mimo našu pôsobnosť a mimo nás samotných. Inštalácia je uskutočnená výhradne len na Vašu zodpovednosť.

Stiahnuť slovenčinu3972 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.