Slovenčina do Seasons After Fall hotová a na stiahnutie

Seasons After Fall je neobyčajná hra. Milá, animovaná, nenásilná, zameraná na logické premýšľanie, nezávislá sranda, ktorej hlavný hrdina je lišiak. Ani to však nie je pravda, keďže lišiak je vlastne zneužitá postavička malým semienkom, akýmsi prírodným zázrakom, ktorý má oveľa hlbší zmysel, ako sa budeme môcť v hre presvedčiť. Pekná grafika, hoci ide len o 2D plošinovku a zaujímavá rateľnosť, ktorá sa neraz vracia na miesta, kde ste sa už ocitli, no pri zmenách ročných období sú tieto miesta stále v niečom iné. Nuž a to všetko sa teraz ocitne v slovenskom jazyku. Áno, po dlhšej dobe som sa dostal k prekladaniu a výrazne  tomu dopomohol Merlin.

Seasons after fall SK

Slovenčina do hry Seasons after Fall

Seasons After Fall je hrou, ktorá len nedávno získala recenziu a nepatrná zmienka o preklade v nej vyprovokovala Merlina, aby sa bližšie pozrel na texty. Na čom som ja čas nemal, on si ho spravil a aj pre jeho zistenia tak bolo možné preklad nakoniec spraviť. Keďže už samotná hra ma očarila, som rád že je po dlhšej dobe práve táto hra preložená. Po rokoch opäť prekladať bolo pekným návratom do činnosti, ktorá v minulosti bavila úzky okruh ľudí a dnes je to tak úzky okruh pozostalých, že občas akoby zanikal. Nie však naveky. Jún 2017 sa tak nesie v znamení prekladu k malej, ale zaujímavej hre. Preložený je kompletne celý text a preklad taktiež obsahuje slovenskú diakritiku.

Seasons after fall SK

Seasons after fall SK

Seasons after fall SK

Stiahnuť si ho môžete len na stránkach Slovenciny.com, ako inak, u nás.

Moje poďakovanie patrí Merlinovi za zastúpenie mojej inštalačky jeho inštalačkou, môjmu synovi za inšpiráciu k oveľa lepšej a precíznejšej práci a manželke za podporu čohokoľvek, čo v poslednom čase robím. Niekoľko obrázkov k prekladu si môžete určite pozrieť na našom Facebooku a pokiaľ chcete akokoľvek podporiť Slovenciny.com a slovenské preklady, postačí, ak sa rozhodnete k nám pridať, napíšete pre nás naozaj dobrú recenziu na niektorú hernú novinku, alebo sa pripojíte do redakcie. Pomoc sa nám zíde vždy. Hoci možno nie k programovaniu, editovaniu, či prekladaniu, k článkom je však pomocná ruka rovnako vítaná.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.