Secret Service: The Ultimate Sacrifice SK

Secret Service: The Ultimate Sacrifice SK (BETA)
verzia prekladu: 1.01
pre verziu hry: 1.0

Inštalácia slovenčiny:
Spusťte inštalačný program a riaďte sa pokynmi inštalátora.

V prípade, že inštalátor sám nenájde priečinok s nainštalovanou originálnou hrou (vypíše sa hlásenie: ‚Secret Service: The Ultimate Sacrifice nie je správne nainštalovaná!‘), zadajte cestu k priečinku hry ručne. (napr. : C:\Program Files\Cauldron\Secret Service).
Slovenčinu si môžete stiahnuť zo stránky www.Slovenciny.com.

POZOR!
Ide o beta verziu prekladu, ktorá nebol riadne otestovaná. Ak nájdete v preklade nejaké chyby neodkladne ich ohláste na slappy@pobox.sk alebo haluska.ladislavQgmail.com
Ak sa chcete stať betatesterom tohto prekladu ozvite sa!

Odinštalovanie:
Spusťte program ‘Odinštalovať SS-US_SK.exe‘ v priečinku s nainštalovanou slovenčinou a riaďte sa pokynmi odinštalátora. Po odinštalovaní sa obnoví pôvodný jazyk hry. (anglický)

Verzia:
Preklad je vytvorený z verzie hry 1.0.
Bol testovaný na verzii 1.0, ale môže fungovať i na iných verziách.
Pred inštaláciou prekladu odporúčame stiahnuť najnovší patch na hru.
Verzia prekladu: SK 1.01  (III. 2009)
Hra je preložená kompletne, s úplnou diakritikou (okrem niekoľkých  textov), preložené sú aj niektoré textúry, nahrávacie obrazovky…
Akékoľvek pripomienky ohľadom slovenčiny (informácie o ďalších projektoch, zlepšenia, poďakovania, tipy na iné preklady) zasielajte na adresy autorov.

Autori prekladu datadisku

Preklad textov
Lacoid
haluska.ladislavQgmail.com

Fonty, diakritika a technika

Slappy
slappyQpobox.sk

Testovanie
XXX

V hre si pozrite Autorov!
Stiahnite si aj ďalšie preklady hier a programov z: www.Slovenciny.com

Informácia:
Tento program používate na vlastné riziko a jeho autori nenesú žiadnu zodpovednosť za problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť !Tento program je freeware a nesmie byť zaň poskytovaná žiadna finančná alebo iná náhrada!
Nemodifikujte súbory v tomto programe ani ho neuverejňujte na žiadnom inom mieste (CD, www server…) bez súhlasu autorov! Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho ďalšie šírenie a modifikovanie bez súhlasu jeho autorov je prísne zakázané!

Copyright (c) 2009 Secret Service: The Ultimate Sacrifice SK tím.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.