Specnaz 2 SK (BETA)

Specnaz 2 SK (BETA)
verzia prekladu: 1.01
pre verziu hry: 1.0

Inštalácia slovenčiny:
Spusťte inštalačný program a riaďte sa pokynmi inštalátora.
V prípade, že inštalátor sám nenájde priečinok s nainštalovanou originálnou hrou (vypíše sa hlásenie: ‚Specnaz 2 nie je správne nainštalovaná!‘), zadajte cestu k priečinku hry ručne.
(napr. : C:\Program Files\GFI\Specnaz 2).

Slovenčinu si môžete stiahnuť zo stránky www.Slovenciny.com.
POZOR!
Ide o beta verziu prekladu, ktorá nebol riadne otestovaná.
Ak nájdete v preklade nejaké chyby neodkladne ich ohláste na slappyQpobox.sk alebo haluska.ladislavQgmail.com
Ak sa chcete stať betatesterom tohto prekladu ozvite sa!

Odinštalovanie:
Spusťte program ‘Odinštalovať Specnaz2_SK.exe‘ v priečinku s nainštalovanou slovenčinou a riaďte sa pokynmi odinštalátora. Po odinštalovaní sa obnoví pôvodný jazyk hry. (anglický)

Verzia:
Preklad je vytvorený z verzie hry 1.0. Bol testovaný na verzii 1.0, ale môže fungovať i na iných verziách. Pred inštaláciou prekladu odporúčame stiahnuť najnovší patch na hru.
Verzia prekladu: SK 1.01  (III. 2009)
Hra je preložená kompletne, s úplnou diakritikou (okrem niekoľkých  textov), preložené sú aj niektor0 textúry, nahrávacie obrazovky…

Akékoľvek pripomienky ohľadom slovenčiny (informácie o ďalších projektoch, zlepšenia, poďakovania, tipy na iné preklady) zasielajte na adresy autorov.

Autori prekladu datadisku
Preklad textov
Lacoidhaluska.ladislavQgmail.com

Fonty, diakritika a technika
Slappy
slappyQpobox.sk

Testovanie
XXX

V hre si pozrite Autorov!
Stiahnite si aj ďalšie preklady hier a programov z: www.Slovenciny.com

Informácia:
Tento program používate na vlastné riziko a jeho autori nenesú žiadnu zodpovednosť za problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť !Tento program je freeware a nesmie byť zaň poskytovaná žiadna finančná alebo iná náhrada! Nemodifikujte súbory v tomto programe ani ho neuverejňujte na žiadnom inom mieste (CD, www server…) bez súhlasu autorov! Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho ďalšie šírenie a modifikovanie bez súhlasu jeho autorov je prísne zakázané!

Copyright (c) 2009 Specnaz 2 SK tím.

Stiahnuť slovenčinu1857 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.