Star Wars: Empire at War SK

Podľa niektorých informácií je padanie hry pri Online hre spôsobené vlastnosťami samotnej hry, ktoré opravuje až patch 1.3, no pre ten nieje preklad určený a už vôbec nieje zaručená celková kompatibilita verzií. Preto ak hráte online, odporúčam preklad nepoužívať, pretože k hre online je potrebný práve spomínaný patch. Preklad na opatchované hry patchmi 1.3 a 1.4 sa vyvíja a bude k dispozícií niekoľko dní po vydaní výrobcom sľubovaného Patchu 1.4.

Preklad:
Naetoo – naetoo*centrum.sk
Chliev – chliev*gmail.com
Pomocník:
Pepo33 – pepo33*zoznam.sk
Tester:
Zachy – T.Zachar*seznam.cz

Pepo33 – (pokračoval v kopírovaní textov – pre skompatibilizovanie verzií 1.1 a 1.2 aby i pôvodný preklad bol funkčný na novej verzii. Pre patch 1.3 už ochota kopírovať všetky texty u nikoho z nás nebola)
Zachy – (Hráč, držiaci sa v TOP 10 celosvetového rebríčka online hry na http://arena.gamespy.com/ladder/35035 v Star Wars Empire at War )

Preklad si nainštalujte do svojej verzie hry Star Wars empire at War, výber umiestnenia inštalácie musí byť hlavná zložka hry. Žiadna iná. Ani výrobca, ani podzložka. Ak sa budete chcieť neskôr vrátiť k pôvodnému jazyku bez potreby reinštalovania celej hry, zálohujte si prosím súbor jazyka Localized_English.dat ešte pred nainštalovaním tohoto programu. Preklad bol vytvorený pre podporu predaja hry všeobecného šírenia. Nieje peňažne hodnotiteľný a predajný. Program si inštalujete na vlastnú zodpovednosť a riziko. Vzhľadom k viacerým testom, ktoré nepreukázali chyby inštalácie by sa ani nemali žiadne vyskytnúť. Ak sa tak stane, máte nepodporovaný operačný systém, chybnú verziu hry, žiadnu hru, alebo je chyba medzi klávesnicou a stoličkou. Chyby nie sú vylúčené. V preklade nás ponáhľalo viacero skutočností a robili sme čo bolo v našich silách a záujme. Nieje však určená pre internetovú hru Online. Jej stabilná funkčnosť totiž nieje plne zaručená. Veríme že oceníte aspoň tú snahu / Slovenciny.Com

PREKLADY PRE VERZIU S PATCHOM 1.2

Anglická verzia hry

Stiahnuť slovenčinu5865 downloads

Španielska verzia hry

Poľská verzia hry

 

PREKLADY PRE VERZIU S PATCHOM 1.05

Anglická verzia hry

Stiahnuť slovenčinu1615 downloads

Španielska verzia hry

Poľská verzia hry

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.