Surtep.cz posiela objednávky aj na Slovensko, no nepomýľte si doménu

Jeden z najvýznamnejších herných predajcov v Českej republike Surtep, má svoju predajňu len na doméne Surtep.cz, no pokojne si môžete objednávať aj na Slovensko. Do riskantného omylu sa však môžete dostať pri pokuse vstúpiť na Surtep.sk. Obchodný názov českého predajcu si na Slovensku odchytil konkurenčný obchod, ktorý v konečnom dôsledku nemá spojitosť s pôvodným Surtepom.

Surtep obchod s hrami

Záujemcovia zo Slovenska o objednávky zo Surtepu, ponuku zberateľských hier a jeho akcií, ale nemusia mať problém. Otestovali sme si objednávanie aj fungovanie obchodu na Slovensko. Jednoducho aj preto, že obchod mal ako jediný v ponuke konkrétnu zberateľskú edíciu hry.

Surtep aj na Slovensko

Za poštovné a balné vo výške 130 CZK, ktoré je možné vybrať v objednávkovom procese, si môžete nechať objednávku poslať rovno na Slovensko. Zásielky priváža kuriérska spoločnosť GLS, čo poteší, v priebehu jedného až dvoch dní. Objednávky s atak zbytočne nezdržujú a v rámci medzinárodného odoslania a prijatia je to naozaj len pár dní. Za mínus sme pôvodne považovali fakt, že ceny sú len v českých korunách. V skutočnosti sme si len dovtedy nevšimli v pravom hornom rohu možnosť prepínať menu na euro. Následne nastane kompletný prepočet cien hier na EURO, alebo dokonca na poľské zlote. Koľko objednávok zo Slovenska má obchod za určitý časový úsek už sme nezisťovali. Surtep je však aj v našich končinách známy prostredníctvom podpory niekoľkých fanstránok, správy portálov a aj svojou ponukou.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.