The Hulk SK

Celkom zaujímavá a dobre urobená hra pod¾a známeho filmu. Pohybujete sa v priestoroch aké boli vo filme a prežívate podobný príbeh. Na hre si dali záležať, má mnoho možností… Inštalačný program neobsahuje presnú adresu k inštalovanej hre, čo znamená, že ak si budete preklad inštalovať, dohliadnite na to, že na správne miesto tam, kde je hra nainštalovaná. Je tomu tak, že väčšina ľudí si hru inštaluje inde ako má byť nainštalovaná. To potom robí problémy pri niektorých Patchoch, Plug-inoch a podobne….

Preložené je absolútne všetko takže by ste nemali natrafiť na nič nepreložené…Preklad je určený pre základnú verziu bez obsahu niektorých patchov, inak nezaručujem fungovanie tejto slovenčiny… Nápad preložiť túto hru bol môj. O jeho realizáciu sa však skôr než ja pokúsil Zerath (s mojou pomocou), èo som potom musel doupravovať pretože sa kamarát môj na to 4x vybodol, preklad som dokončil a doupravil.

Venovanie: Tak ako všetky významné preklady aj tento venujem. Hulk bude pre Zuzanku z Oščadnice za to aká je….

Preklad si nainštalujte do zadania ako napríklad C:/Hry/Hulk alebo C:/Program Files/The Hulk – skrátka tak ako to máš ty na svojom počítači. V prípade nefunkcnosti ma prosím kontaktujte na mail naetoo@centrum.sk – konecny preklad som nemohol finálne otestovať, pretože mám momentálne Linux.

Autor: Naetoo

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.