Vychádza akčné RPG The Surge 2! plné dynamickej akcie

Vývojárske štúdio Deck13 a vydavateľ Focus Home Interactive prinášajú pokračovanie hry The Surge, ktoré si užijú všetci – a to ako vďaka neuveriteľnému príbehu, tak návykové hrateľnosti. Pozrite sa na premiérový trailer, ktorý vám ponúkne ukážku dynamické akcie. The Surge 2 predstavuje drsný sci-fi dystopický svet, ktorý môžete preskúmať a v ktorom musíte prežiť. Vytvorte si vlastnú postavu a rozhodnite sa, aký prístup zaujmete k hardcore kontaktným súbojom, ktoré otestujú vaše reakcie a schopnosť vytvoriť dobrú postavu pre RPG.

The Surge 2

Prepracovaný systém rozvoja postavy a jej úprav vám umožní rozhodovať sa, akú výbavu použijete a ako budete bojovať s nepriateľmi. Oproti prvému dielu sa hra dočkala spústy rozšírenie vrátane náročného, ​​ale uspokojivého smerového parírování a sprievodných dronov, ktoré môžete používať na desiatky spôsobov. Vracia sa aj zameriavanie končatín a popravy, a to v novom a vylepšenom prevedení, takže sa pripravte na zameriavanie, profitovanie a používanie všetkého, čo na svojich nepriateľoch vidíte. The Surge 2 vychádza 24. septembra na PlayStation 4 a Xbox One s českými titulkami.

Na Slovensku a v Čechách distribuuje Comgad.cz

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.