Diablo III: Ultimate Evil Edition pre konzoly už 19.8.

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition pre konzoly sa dostane na trh už 19. augusta (srpna) 2014 a hra bude dostupná ako pre PlayStation 4 a Xbox One, tak pre PlayStation 3 a Xbox 360.

Ultimate Evil Edition bude obsahovať všetko, čo pôvodná verzia Diablo III spolu s vylepšeniami a aktualizáciami z rozšírenia Reaper of Souls. Hráči sa môžu tešiť na šesť upraviteľných tried hrdinov, päť rozľahlých aktov a hodiny hrania.

Všetky verzie Ultimate Evil Edition budú obsahovať možnosť hry štyroch hráčov na jednej obrazovke a hru viacerých hráčov online.

Novinky v Ultimate Evil Edition

Pre hráčov, ktorí sú na nízkych leveloch a chcú hrať s kamarátmi na vyšších, je tu nový režim Apprentice, ktorý zvyšuje silu slabších postáv ak práve hrajú spolu, zmena loot systému v hre, rozšírený systém Paragon progression pre hráčov na najvyšších leveloch a navyše aj:

  • Režim Adventure: dáva hráčom voľnosť ísť kamkoľvek a zabiť čokoľvek im príde pod ruku
  • Bounties: náhodné úlohy, ktoré odmeňujú hráčov podľa toho, ako odhaľujú prostredie krajiny Sanctuary
  • Nephalem Rifts: náhodne generované dungeony s množstvom pokladov
  • Level Cap 70: nové kúzla a schopnosti pre hráčov na vysokých leveloch
  • The Mystic: nový remeselník, ktorý umožní hráčom upraviť si loot podľa seba

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition pre PS4 a Xbox One bude stáť 60 € (1.650 Kč), a verzia pre PS3 a Xbox 360 zase 40 € (1.100 Kč).

Navyše, ak sa rozhodnete pre pred-objednávku tejto hry (ľubovoľná verzia), spolu s hrou dostanete exkluzívny herný predmet – Infernal Pauldrons. Dobrou správou pre majiteľov PS3 a Xbox 360 je, že svoje postavy z Diablo III budú môcť bez problémov preniesť do Ultimate Evil Edition.

Ultimate Evil Edition - preorder item Infernal Pauldrons

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.