Watch Dogs pre PS4 už nemá HD rozlíšenie

Pred pár dňami Sony Computer Entertainment zverejnilo na svojej oficiálnej stránke banner hry Watch Dogs, so zmienkou, že verzia pre PS4 pobeží v rozlíšení 1080p a 60 FPS.

Portál DualShockers okamžite kontaktoval SONY aj Ubisoft, ale ani jedna spoločnosť túto informáciu nepotvrdila. Odpovede sa dočkali až dnes, keď v SONY spornú informáciu potichu odstránili. Vtipné je, že vetu o tom, ako verzia pre PlayStation 4 bude mať stále “najlepšiu grafiku aká sa dá na konzole dosiahnuť”, ale bez udania rozlíšenia či FPS.

V spodnej časti tohto príspevku nájdete pôvodný banner spolu s novým – upraveným.

Pokiaľ SONY nepristúpilo k tejto zmene preto, aby dopredu neposkytovali priveľa informácií, je veľmi nepravdepodobné, že by hra bežala na pred tým spomenutom rozlíšení a FPS. A práve preto veta o nadštandardnej grafike vyznieva nejasne a nie príliš solídne.

O finálnych úpravách, rozlíšeniach a frameratingu sa zatiaľ verejne nehovorí, preto si musíme počkať. Tieto informácie sa určite dostanú na povrch postupne, ako sa bude blížiť dátum vydania hry. Budeme vás včas informovať.

Pôvodný a nový banner pre Watch Dogs PS4

 

Pôvodný baner Watch Dogs, s uvedeným rozlíšením a fps.

Pôvodný banner Watch Dogs, s uvedeným rozlíšením a fps.

 

Nový baner Watch Dogs pre PS4

Nový banner Watch Dogs pre PS4

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.