Unboxing: Farming Simulator 17 a obsah najkompletnejšej farmárčiny

Farming Simulator je známy herný simulátor, ktorý nie je nutné ani veľmi predstavovať. Skvelo premyslená a bohatá herná séria vie každý rok priniesť naozaj rozsiahly svet polí, príležitostí, hospodárenia a k tomu všetkému možnosti využívania techniky a prídavnej techniky.

Farming Simulator 2017

Farming simulator je dostupný v rôznych podobách, no pre kohokoľvek, pre koho sú hry viac ako len chvíľková zábava, má význam aj krabicová verzia. Krabicová, čiže tá v klasickom hernom DVD obale. Čo obsahuje?

DVD krabicová verzia Farming Simulator 17

Hra je na trhu už niekoľko mesiacov, takže neprichádzame so žiadnou zásadnou novinkou. Avšak aj napriek tomu jej venujeme priestor, jednak že Farming Simulator je za každých okolností vždy v novom diely výnimočnou hrou, ale aj preto, že má mimoriadny úspech medzi hráčmi. Patrí tak medzi obľúbené kupované tituly. Krabicová verzia na prvej strane upozorňuje na to, že hra obsahuje kompletnú češtinu. Zadná strana používa hneď prvý slogan upozornenie na fakt, že ide o najkompletnejší farmársky simulátor doteraz. Je pravda, že táto verzia obsahuje aj ťažbu dreva, chov prasiat a pár celkom nových značiek traktorov.

Obsah balenia nie je len o jednom manuály a DVD. Je to cítiť už pri poťažkaní na váhe celej škatule. Cítiť, že je tam niečo viac. Manuál je v českom aj slovenskom jazyku. Nie je podrobným návodom, či manuálom s úplnými podrobnosťami, skôr akýmsi úvodom do inštalácie a spustenia.

Farming Simulator 2017

Súčasťou je hrubší papier ukrývajúci poskladaný plagát veľkosti A2. Na jednej strane je to v podstate obrázok traktora z obalu hry, kým na opačnej strane je to veľká mapa konkrétnej hernej mapy s názvom GOLDCREST VALLEY. Americká mapa zobrazuje kompletne celú plochu, umiestnenie vašej prvej farmy, jednotlivé predajne, ikonky označujúce výkupcov, predajne a rôzne miesta. Pre každý prípad má v dolnej časti aj vysvetlivky.

Súčasťou je aj malá príručka, alebo skôr ochutnávka, či ukážka toho, na čo slúži modding. Vytváranie vlastných máp a objektov do hry, spôsob ako na to a kam. Stručné vysvetlenie a navigovanie kde nájdete viac informácií. Je to len na pár stranách, ale i tak je pravdepodobné, že to niektorých hráčov bude motivovať skúsiť to. Distribútorom je Comgad.cz

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.