Unboxing: Simulátor Heliborne v limitovanej edícii a obsah balenia

Herná novinka Heliborne nás zaujala už pred časom. Výborná hrateľnosť simulátora bojových vrtuľníkov z čias Studenej vojny, bojov v Kórei, Vietnamu a aj z modernej doby sovietskeho a amerického letectva vás presvedčila, že hra je viac ako len bežným simulátorom. Dnešným trendom sú online hry stiahnuté cez Steam.

Heliborne Simulator vrtuľníkov unboxing

Ozajstný herný nadšenec však stále siahne po klasike vo fyzickej podobe. Online hru totiž nikdy neohmatáte a nenadýchate sa vône novoty.

Heliborne Limitovaná edícia

V predaji je Heliborne Limitovaná edícia, ktorá zaujme svojim obsahom. Veľkosť klasického obalu je o poznanie ťažšia. Je to cítiť už pri poťažkaní. Žiadna soft hra s jedným DVD a ničím viac. Heliborne v tejto verzii obsahuje DLC prídavok v podobe slovenského a českého maskovania jednotlivých lietajúcich strojov. Nie teda US Army a Sovietsky zväz, ale s každým z leteckých modelov aj možnosť hrať akoby za české, či slovenské farby.

Heliborne Simulator vrtuľníkov unboxing

Dôvodom, prečo hra obsahuje trochu netradičný obsah je český distribútor, cez ktorého prechádza jej česká verzia. Hra je v kompletnej češtine. Oveľa zásadnejší je obsah plagátu veľkosti A2. Na jednej strane prezentuje absolútne všetky vrtuľníky z hry ruské, na opačnej strane americké. Každý má označenie modelov. Ide síce o plagát, no väčšiu hodnotu má pre zberateľa a hráča, ako zavesený na stene. Hlavne tým, že jedna strana je tak vždy zakrytá.

Súčasťou hry je manuál a nálepka so sériovým číslom pre hru s odlíšením LIMITOVANÁ EDÍCIA  a osobitne pre DLC. Hru distribuuje na území ČR a SR Comgad.cz

 

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.