Wolfenstein The New Order leaknutý už týždeň pred vydaním

Wolfenstein The New Order je nepochybne jednou z najočakávanejších video hier roku 2014. Na nešťastie pre vydavateľov a všetkých zúčastnených, táto hra bola vypustená na torrent stránkach už teraz, celý týždeň pred tým, ako sa oficiálne dostane na pulty v kamenných obchodoch a virtuálne pulty internetových predajcov.

Únik majú na starosti členovia skupiny COLLATERAL, ktorí uvoľnili PlayStation 3 verziu, ktorú môžete hrať okamžite (ak ste si hackli vlastnú PS3 konzolu) a sľúbili, že Xbox 360 verzia bude dostupná „čoskoro“, čo zvyčajne znamená 1-2 dni.

PC verzia hry je stále nedostupná, pretože obsahuje Steam DRM ochranu, takže pokiaľ hra nebude oficiálne sprístupnená v rôznych regiónoch, nebude dostupná ani pirátska verzia.

Oficiálne vydanie Wolfenstein The New Order je naplánované na 20.5.2014 a ako zvyčajne – neodporúčame zverejňovať alebo pýtať si linky na nelegálne, pirátske verzie hry.

Wolfenstein The New Order Announcement trailer

[youtube id=“p9vXzCV4g4s“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.