Zabojujte v súťaži o Tomb Raider pre Playstation 3

Tomb Raider, názov pomenúvajúci celú slávnu sériu, no zároveň aj titul z pred viac ako roka, ktorý narobil na hernom trhu rozruch. Lara Croft dostala iný ksicht a vzhľad vôbec. Možno aj to pridalo Lare na atraktivite a úspech sa prejavil viacerými oceneniami a zároveň titulom hrou roka. Takzvaná GOTY (Game of the year) je momentálne aj cenou v súťaži na Zaujimavosti.net. pokiaľ vás láka vyhrať tento titul vo verzii pre Playstation 3. Chce to len správne odpovedať na súťažnú otázku a „lajknúť stránky“. Nejde o žiadne podvodné stránky, či stránky špekulantov, ale priamo magazín. Čiže jednoduchá a hladká cesta k hre. Držíme vám palce.

Tomb Raider

Verzia hry už priamo na disku obsahuje všetok stiahnuteľný obsah, čiže aj hráči PS3 nepripojení na internet si ju užijú v plnej kráse so všetkým poriadnym, čo v hre môžete nájsť. Hru do súťaže venovalo Gameexpres.sk. Verzia obsahuje nasledovné vylepšenia a balíčky:

– Tomb Raider Adventure balíček
– Tomb Raider Online Survival balíček
– 1939 Multiplayer balíček máp
– Tomb of the Lost Adventurer
– Caves and Cliffs Multiplayer balíček máp
– Tomb Raider Outfit balíček
– ďalšie zbrane, obleky a schopnosti

Celá súťaž sa nachádza na magazíne Zaujimavosti.net v sekcii Súťaže.

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.