Checkpoint Stalkers 02 – Zmena Názoru

Druhý diel nášho vlastného podcastu o video hrách je na svete! Po cca mesačnej pauze je dvojica moderátorov späť v plnej poľnej. V rámci vážnej témy sa do hľadáčika Checkpoint Stalkers dostalo video herné pirátstvo a pokusy firiem mu zabrániť, z hier si povieme niečo o Wolfenstein: New Order, Neo Scavenger a opäť sa vrátime aj k titulu Diablo 3.

POZOR SPOILER:  v čase 28:50 – 33:35 preberáme kompletný príbeh hry Diablo 3!! Preto ak ste ho ešte nehrali a nechcete byť ukrátení o príbehovú líniu, odporúčame vám túto pasáž preskočiť.

Druhý diel sprevádza aj zmena online poskytovateľa. Keďže aj platená verzia služby SoundCloud poskytuje iba obmedzený priestor na ukladanie audio súborov, rozhodli sme sa prejsť na YouTube, ktorá je oveľa pohodlnejšia a nemá problém s uskladňovaním dlhších súborov. A je úplne zadarmo!

 Checkpoint Stalkers podcast

[youtube id=“EmcQ3-E53uc“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Ak vás podcast zaujal, nezabudnite sledovať tieto stránky, na ktorých sa objavia aj všetky ďalšie diely. V prípade, že chcete autorov kontaktovať osobne alebo im položiť nejakú otázku, môžete tak urobiť zaslaním e-mailu na adresu stalkers@slovenciny.com alebo pridaním komentára priamo pod tento článok. V prípade, že si chcete podcast vypočuť zo svojho obľúbeného prehrávača, môžete tak urobiť stiahnutím súboru MP3 kliknutím na link nižšie.

MP3 NA STIAHNUTIE

Autor hudby: Jason Shaw (www.audionautix.com)

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.