Obsah zberateľskej edície očakávanej RPG Kingdom Come: Deliverance

Zberateľské edície nás vedia vždy nadchnúť. Pre očakávanú hernú novinku RPG Kingdom Come: Deliverance, ktorá sa podľa doterajších informácií v predaji objaví až 13. februára, majú vývojári v skutku naozaj pekné plány – prinesú zberateľskú verziu hry. Za pekné totiž mnoho nadšencov a zberateľov považuje najmä tie, pri ktorých je figúrka, alebo iný tematický predmet priamo z hry. K hre Kingdom Come: Deliverance je však aj niečo navyše.

Zberateľská edícia hry Kingdom Come: Deliverance

Na Kingdom Come: Deliverance si musíte ešte počkať. Niektorí predajcovia však už dnes môžu ponúkať collector edition, ktorá bude obohatený o nejaký ten plagátik, o špeciálne prevedenie balenia, čo je úplnou samozrejmosťou, no potešia aj kocky a minca. Pre nadšencov hrania je súčasťou aj digipack. Čiže pre vychutnanie všetkého „navyše“ je nutné hru rozbaliť a aktívne hrať.

kingdom Come Deliverance zberateľská edícia

Zberateľská edícia k očakávanému reaistickému RPG Kingdom Come: Deliverance bude obsahovať celkovo:

  • Tričko s motívom Kingdom Come: Deliverance (veľkosť ale výrobca neupresňuje, zväčša je to L až XL)
  • Sadu 6 kociek
  • Plagát
  • Cínovú figúrku, čiže nie tradične plastovú
  • Artbook
  • Mosadznú mincu
  • Digipack

Predpokladaná maloobchodná cena zberateľskej edície je 104,99 EUR pre herné konzolya v cene 99,99 EUR pre majiteľov PC verzie. V predaji po uvedení hry bude aj premiérová edícia hry za 49,99 EUR, ktorej obsah je zatiaľ klasický. Uvidíme, s čím prídu ďalšie spresnenia.

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.