Age of Empires III: The Warchiefs SK

Slovenský preklad verzie 1.0 prekladá textovú časť rozšírenia hry Age of Empires 3: Age of Discovery datadiskom menom Age of Empires 3 Warchiefs. Preklad je možné použiť len výhradne na českú verziu hry, pričom kúpou českej verzie sa vďaka tomuto prekladu naskytá i možnosť inštalácie slovenského jazyka pre záujemcov o slovenskú verziu. Nie sú preložené všetky hlášky nepriateľov a spojencov ako aj história.

Inštalácia:
Prejdite inštalátorom a prečítajte si licenčné upozornenie. Preklad sa nainštaluje, ak zo strany užívateľa nedochádza k žiadnemu neoprávnenému zákroku. Ak je hra správne a úspešne nainstalovaná a taktiež, ak ste majiteľom českej originálnej verzie hry. Inštalátor je pritom samozrejme funkčný len na OS Windows XP, 2000, Vista…

Preklad vydaný exkluzívne pre web www.Slovenciny.com, žiaden eshop nikdy nijak ani finančne ani hrou nepodporil tento preklad, hoci jeden eshop a to takmer rok hral, že áno.

Translation and Install:
Naetoo
naetoo@centrum.sk
www.slovenciny.com

Autor si vyhradzuje právo pre použitie produktu na účely iné, ako sú stanovené. Zverejňovanie je obmedzené a ustanovované na základe dohôd a v rámci autorského zákona, ktorým vzniká nárok na požiadavky v zmysle zaobchádzaniu s produktom výroby. Editáciou a prekladom vznikly autorské práva vzťahujúce sa na konkrétny preklad. Ten je možné z hry odinštalovať a navrátia sa tak všetky pôvodné súbory na pôvodné hodnoty bez narušenia stability hry, ak nebol medzičasom uskutočnený žiaden zásah do fungovania.

Venovanie: mojej rodine; a priateľom, ktorý ma držia

Pre prípad akýchkoľvek otázok kontaktujte tvorcu. Rozhodnutie o rozšírení možnosti rozširovania prekladu je nemenné. Zverejňovacie právo je výhradné pre www.slovenciny.com a pre spomenuté spoločnosti, osoby a firmy.
Pred inštaláciou si prečítajte všetky podmienky a popis inštalovaného produktu. Jeho zverejňovanie na inom mieste ako Slovenciny.com je prísne zakázané autorom, ako aj na základe dohody o zverejnení aplikácie uzavretej s oficiálnym vydavateľom lokalizácií pre danú hru pre územie SR…

Stiahnuť preklad20461 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.