Attack on Pearl Harbor SK

Je poľutovania hodné, ale žiaľ je to tak, že hra od slovenských autorov, neobsahuje Slovenský jazyk. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodol preklad vytvoriť. Na preklade som pracoval s kolegom Lennoxom, ktorý sa mi stal rovnocenným partnerom a za všetku prácu mu patrí moje poďakovanie. Hra Vás zavedie do prekrásneho prostredia plného paliem, mora a nebesky modrej oblohy. Zahrať si môžete za obe strany, ktoré mali v Pearl Harbor nejaké to dočinenie, a to Japonsko a USA. V hre je aj mutliplayer tak prajem všetkým závislákom HF & GL.

ATTACK ON PEARL HARBOR
www.slovenciny.com

Preklad, grafika
KyslaKapusta

Preklad, korekcie
Lennox

Install
Naetoo

Hra obsahuje originál slovenskú diakritiku.

Inštalácia:
Preklad by sa mal sám naviesť na priečinok s hrou, pokiaľ by sa tak nestalo naveďte ho tam sami. V prípade, že inštalátor zobrazí hlášku o nesprávnosti inštalovanej hry, nainštalujte preklad do zložky s hrou, základnej zložky, ktorá nesie meno hry, bez podzložiek.

Kontakt:
KyslaKapusta:
ICQ – 207-792-573
KyslaKapusta@pobox.sk

Lennox:
ICQ – 245-044-460
lennox@pobox.sk

Naetoo:
naetoo () centrum.sk
www.slovenciny.com

Preklad je zakázané šíriť na iné weby, médiá a podobne bez vedomia autorov. Pre súbory a inštaláciu prekladu platia všeobecné pravidlá používania software a jeho autorských obmedzení.

Stiahnuť preklad4888 downloads

Pearl Harbor

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.