Half-Life 2 Episode Two SK

NEOFICIÁLNY SLOVENSKÝ PREKLAD DO HRY
www.slovenciny.com
Slovenský preklad, korekcia, install, techniq
Tomáš Naetoo Galierik

Slovenský preklad komentárov vývojárov
Screenes

Vitajte v inštalácií projektu slovenčiny do hry Half-Life 2 Episode Two. Prečítajte si prosím pred inštaláciou tento popis s návodom ako inštalovať. Som rád, že ste si vybrali do hry práve slovenský preklad, ktorý sa teraz chystáte nainštalovať. Preklad bol vyrobený ako neoficiálny freeware preklad, obmedzený na šírenie exkluzívne v rámci webu Slovenciny.Com. Zoznam partnerov prekladu nájdete na spodu tejto jednacej strany. Snáď oceníte moju snahu, opäť priniesť preklad, čo najlepší, v rámci krátkeho voľného času a možností. O prípadných nedostatkoch ma prosím, ako tomu býva vždy a pri každom preklade, informujte.

Popis:
preklad lokalizuje celú hru do slovenského jazyka vrátane úplnej diakritiky. Verím že vás to neodradí, žiaľ k súborom s textom týchto častí je naozaj problém sa dostať. Veď samotný súbor s dialógmi v hre ani neexistuje, trebalo ho do nej vytvoriť. Niekoľko tisíc rôznych dialógov prešlo len hrubou korekciou, ak však prekĺzli nejaké nedostatky, ktoré sa pri obmieňaní rôznych variánt odpovedí nemuseli počas testov objaviť a vy ste na ne narazili, dajte prosím o nich vedieť, aby sa umožnilo docieliť vyššej dokonalosti. Upozorňujem, že slovenská verzia bola vyrobená z anglického prekladu s pomocou talianskej, poľskej a čiastočne nemeckej verzie. Pri komplikovanosti výrazov som sa ich snažil pochopiť z iných rečí, ktorým ako tak rozumiem, a keďže samotné tieto oficiálne jazykové verzie nesedia absolútne vždy s hovoreným slovom, odpusťte preto ak sa to niekedy nebude rovnať, najmä pri aforizmoch mimo reč, prirovnaniach, či nadávkach. Zmysel zostal ako aj podstata zachovaná. Týka sa to možno len pár výrazov, no patrí sa spomenúť.

Verzia:
verzia lokalizácie: 1.2

Inštalácia: Inštalácia nie je nijak komplikovaná, len treba pochopiť to, čo od vás v prvom rade potrebuje inštalácia vedieť, než začnete inštalovať. Je to cesta k hre. Nájdite svoj účet konkrétne v podobe ako nalsedovné príklady:
C:\Program Files\Steam\SteamApps\naetoo\half-life 2 episode two
D:\Program Files\Steam\SteamApps\ *meno steam účtu* \half-life 2 episode two
D:\Hry\Steam\SteamApps\ferofurtmustahl\half-life 2 episode two

Inštalácia musí končiť – znamená musí bezdpodmienečne končiť – výrazom “ “ Následne po tom ak v inštalačnej ceste bude vše vyzerať tak ako je to v príkladoch, potom pokračujte v inštalácií.

Stiahnuť slovenčinu20819 downloads

half-life-2-sk-screenshot

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.