Batman: Arkham Asylum SK

NEOFICIÁLNY SLOVENSKÝ PREKLAD v1.0
Martin Číž – Preklad vyrobený pre stránku www.slovenciny.com

S radosťou uvádzam svoj prvý slovenský preklad na hru, ktorá bola ocenená ako Najlepšia hra roka 2009. Preklad je 100% v slovenčine a je so slovenskou diakritikou.
POZOR: slovenský preklad 1.0 spôsobuje pád hry pri rušení filmových ukážok (stlačenie entera a následné poklepanie myšou). Odporúčam nerušiť videá, prípadne zrušiť filmové ukážky premenovaním zložky BmGame\Movies v hernej zložke. Na riešení problému sa už pracuje a vo verzii 1.1 by mal byť vyriešený.
V prípade, že nájdete nejaké chyby v preklade, prosím kontaktujte autora prekladu.

Pozor: preklad je tvorený na verziu hry 1.1 (s physX), pri staršej verzii nemusí fungovať správne.

Autori:
Preklad a testovanie:
Martin Číž
Marty191Qgmail.com

Pomoc pri testovaní:
Radovan Urbanovič

Pôvodný spúšťač prekladu, poradca, install:
Naetoo
naetooQcentrum.sk

Podieľal sa aj: Zhilian (český tím)

Inštalácia:
Program automaticky nainštaluje preklad do hernej zložky a slovenčinou nahradí angličtinu. Proces je nezvratný, angličtinu vrátite naspäť už len opätovným preinštalovaním hry. Preklad bude skopírovaný do defaultnej zložky s nainštalovanou hrou, ak máte hru nainštalovanú na inom mieste na disku, uveďte k nemu cestu.

Venovanie:
Preklad venujem spoločnému fanúšikovi hry, môjmu bratrancovi Thomasovi, ako aj všetkým ostatným fanúšikom.

[button-white url=“https://slovenciny.com/downloads/game/bas-sk.zip“ target=“_self“ position=“left“] Stiahnuť preklad [/button-white]

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.