Black & White SK

Slovenský preklad pre hru Black & White, od prekladateľa pepa33, pred dokončením za pomoci Ac1da preklad spolu s inštalátorom od Naeta, je vám k dispozícií a prekladá celú hru do slovenského plného jazyka avšak bez diakritiky. Pre akékoľvek informácie ohľadom prekladu kontaktujte jeho hlavného tvorcu na emailovom kontakte,

Hlavný prekladateľ + testy + korekcia
Pepo33
– pepo33Qzoznam.sk

Pomocný prekladateľ + testy
Ac1d
– acid.trsQgmail.com

Technique Install
Naetoo
– naetooQcentrum.sk

Inštalácia:
Vyberte v inštalátore cestu do hlavnej zložky hry. V prípade, že sa preklad nenainštaluje správne, máte nesprávnu verziu hry, nevlastníte originálnu hru, alebo vašej znalosti z inštalácií programov niesú dostačujúce na to, aby ste tento proces zvládli.

V prípade nálezu chyby alebo nedostatku prosím kontaktujte ma na emailovej adrese uvedenej vyššie: Naetoo.

Preklad určený len pre účely:
www.Slovenciny.Com
http://www.timblesk.ic.cz

S odôvodnením na exkluzivitu je možné preklad sťahovať a mať ho len na weboch vyššie. I niekoľko týždňová práca dá tvorcom zabrať, takže pár podmienok, ktoré si zadajú by nemali vadiť žiadnemu chápavému užívateľovi.
Kedže sa nejedná o plne otestový preklad, prosím, v prípade nálezu chyby prosím píšte na: tim.BLESK@gmail.com alebo na pepo33@zoznam.sk

Stiahnuť slovenčinu1594 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.