Call of Duty: Ghosts multiplayer demo pre PS už tento víkend

Zavolajte priateľov, pripravte si ovládače, prsty a nápoje podľa vlastného výberu a hlavne – nerobte si na tento víkend nijaké plány. Call of Duty: Ghosts multiplayer demo pre PlayStation 3 a PlayStation 4 prichádza.

Už v piatok 2.5.2014 (19:00 nášho času) až do pondelka 5.5.2014 (znova 19:00 nášho času), majitelia spomínaných konzol budú môcť stiahnuť a vyskúšať demo hry viac hráčov titulu Call of Duty: Ghosts úplne zadarmo.

Call of Duty Ghosts multiplayed demo zahŕňa tri obľúbené mapy:

  • Strikezone: Zatočte s nepriateľmi na bejzbalovom štadióne vojnou zničeného San Diega, táto maličká mapa priam vyzýva k súbojom na ostrie noža, telo na telo. Po splnené poľného rozkazu máte možnosť privolať útok KEM, ktorý nadobro zmení prostredie celej mapy.
  • Warhawk: táto mapa je zasadená do prostredia nemenovaného amerického mestečka, a poskytuje priestor pre rôzne štýly hry. Hlavná ulica je skvelá na rýchly útok a presun mestom, avšak na strechách budov na vás budú číhať ostreľovači.
  • Prison Break: Boj v džungli na periférii väznice. Centru mapy Prison Break dominuje vysoký kopec, dôležité miesto ktoré musí váš tím udržať, ak chcete vyhrať.

V rámci dema môžete vyskúšať tri hráčmi najobľúbenejšie režimy: Team Deathmatch, Domination, a Search & Rescue. Rozmanitosť hrania je tak zaručená – od plnenia úloh, cez obranu pozície až po najvyšší počet zabití – každý fanúšik FPS si príde na svoje.

Nesmieme zabúdať ani na coop režim Extinction, kde spolu až s troma kamarátmi budete bojovať proti narastajúcim vlnám nepriateľských mimozemšťanov. Vašou úlohou je zbaviť americké Colorado votrelcov, odpáliť bombu a dostať sa načas do vrtuľníku.

Pokiaľ doteraz nevlastníte Call of Duty: Ghosts,tento víkend máte jedinečnú možnosť zažiť akciu na vlastnej koži a presvedčiť sa o kvalitách (alebo záporoch) tohto titulu. Tak či tak, máme pred sebou naozaj zaujímavý víkend plný akcie a žiadny z fanúšikov FPS akcií by si ho nemal nechať ujsť.

call-of-duty-ghosts-mp-demo-weekend

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.