Call of Duty: Ghosts multiplayer demo pre PS už tento víkend

Zavolajte priateľov, pripravte si ovládače, prsty a nápoje podľa vlastného výberu a hlavne – nerobte si na tento víkend nijaké plány. Call of Duty: Ghosts multiplayer demo pre PlayStation 3 a PlayStation 4 prichádza.

Už v piatok 2.5.2014 (19:00 nášho času) až do pondelka 5.5.2014 (znova 19:00 nášho času), majitelia spomínaných konzol budú môcť stiahnuť a vyskúšať demo hry viac hráčov titulu Call of Duty: Ghosts úplne zadarmo.

Call of Duty Ghosts multiplayed demo zahŕňa tri obľúbené mapy:

  • Strikezone: Zatočte s nepriateľmi na bejzbalovom štadióne vojnou zničeného San Diega, táto maličká mapa priam vyzýva k súbojom na ostrie noža, telo na telo. Po splnené poľného rozkazu máte možnosť privolať útok KEM, ktorý nadobro zmení prostredie celej mapy.
  • Warhawk: táto mapa je zasadená do prostredia nemenovaného amerického mestečka, a poskytuje priestor pre rôzne štýly hry. Hlavná ulica je skvelá na rýchly útok a presun mestom, avšak na strechách budov na vás budú číhať ostreľovači.
  • Prison Break: Boj v džungli na periférii väznice. Centru mapy Prison Break dominuje vysoký kopec, dôležité miesto ktoré musí váš tím udržať, ak chcete vyhrať.

V rámci dema môžete vyskúšať tri hráčmi najobľúbenejšie režimy: Team Deathmatch, Domination, a Search & Rescue. Rozmanitosť hrania je tak zaručená – od plnenia úloh, cez obranu pozície až po najvyšší počet zabití – každý fanúšik FPS si príde na svoje.

Nesmieme zabúdať ani na coop režim Extinction, kde spolu až s troma kamarátmi budete bojovať proti narastajúcim vlnám nepriateľských mimozemšťanov. Vašou úlohou je zbaviť americké Colorado votrelcov, odpáliť bombu a dostať sa načas do vrtuľníku.

Pokiaľ doteraz nevlastníte Call of Duty: Ghosts,tento víkend máte jedinečnú možnosť zažiť akciu na vlastnej koži a presvedčiť sa o kvalitách (alebo záporoch) tohto titulu. Tak či tak, máme pred sebou naozaj zaujímavý víkend plný akcie a žiadny z fanúšikov FPS akcií by si ho nemal nechať ujsť.

call-of-duty-ghosts-mp-demo-weekend

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.