Call of Duty 2 SK (MixerX)

Ďalší slovenský preklad do počítačovej hry Call of Duty 2 pripravil aj MixerX.

Call of Duty 2 – slovenská lokalizácia
verzia lokalizácie 1.0
pre všetky jazykové verzie hry

Inštalácia:
Inštalácia lokalizácie je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinka hry, môžete ho nastaviť ručne. Pred inštaláciou je vysoko odporúčané zatvoriť všetky aplikácie, ktoré by mohli nejakým spôsobom narušiť správny priebeh inštalácie, vrátane antivírusových programov. Niektoré antivírusové programy zabraňujú inštalátoru otvoriť aplikácie, ktoré sú pre úspešný priebeh inštalácie nevyhnutné.

Inštalácia do hry distribuovanej cez Steam:
Inštalátor by mal nájsť cestu k hre aj v prípade, že vlastníte Steam-verziu. Ak sa tak nestane, zadajte cestu ku kľúčovému priečinku hry, obvykle „C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Call of Duty 2\“.

Odinštalácia:
Po spustení odinštalačného programu sa vám v hre obnoví pôvodný jazyk, a to v textovej i grafickej časti hry.

Obsah lokalizácie hry jedného hráča (Single player):
Lokalizované sú všetky texty hry s úplnou diakritikou, vrátane hodností vojakov, prekreslených textúr a otitulkovaných videí.

Obsah lokalizácie hry viacerých hráčov (Multiplayer):
Lokalizácia hry viacerých hráčov prekladá všetky texty hry okrem názvov máp a ďalších zaužívaných výrazov (killcam, …) s úplnou diakritikou vo všetkých častiach. Diakritika je plne funkčná iba vo verzii hry 1.2 a vyššej, nijako však neruší kontrolu súborov proti cheatovaniu (PunkBuster a Pure).

Autor:
MixerX – lokalizácia textov, textúr a videí, diakritika, testovanie a inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:
Lokalizácia bola vytvorená z anglickej verzie hry 1.3, ale bola testovaná aj na verziách 1.0 a 1.2. Overená je aj kompatibilita s hrou distribuovanou cez Steam a všetkými ostatnými oficiálnymi jazykovými verziami. V prípade, že vlastníte verziu hry 1.0, je mimoriadne odporúčané použiť aktualizáciu 1.3. Ak si chcete z nejakého dôvodu ponechať hru vo verzii 1.0, môžete naraziť na problémy so správnym zobrazovaním diakritických znakov počas hry viacerých hráčov. Ak nainštalujete lokalizáciu na verziu hry 1.0 a chcete použiť aktualizáciu, odinštalujte pred tým lokalizáciu!

Stiahnite si aj ďalšie lokalizácie hier na stránke www.lokalizacie.sk. Ďakujem vám, že ste si stiahli túto lokalizáciu a prajem vám príjemné hranie hry Call of Duty 2 v slovenskom jazyku.

© MixerX 2012, všetky práva vyhradené.

STIAHNUŤ PREKLAD: http://www.lokalizacie.sk/preklady/26-call-of-duty-2/

callofduty2-mixerx

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.