Magicka SK + Magicka: Vietnam SK

Preklad pre verziu 1.3.6.0

Slovenský preklad, inštalátor : Drahomír Zámečník
Preložené je všetko s čiastočnou diakritikou.
Z diakritiky fungujú iba dĺžne na samohláskach.

Dôležité upozornenie :
Pred začatím inštalácie prekladu sa uistite či nemáte spustené pod Windowsom nejaké iné aplikácie. Ak nie tak ich ukončite a riaďte sa pokynmi inštalátora.

Preklad je určený pre verziu 1.3.6.0 teda po aplikovaní updatu 20. To znamená, že nemôžem zaručiť jeho funkčnosť na iných verziách. Taktiež nemám odskúšané, ako bude na preložené texty reagovať „Steam“. Je viac ako isté, že už sú vydané ďalšie updaty, pravdepodobne po ich stiahnutí zo „Steamu“ bude preklad zrejme nefunkčný. V textoch som totiž našiel nejaké upozornenia o kontrole súborov. Ako bonus som preložil aj sťahovatený prídavok Magicka:Vietnam.

Takže 100% možem funkčnosť prekladu zaručiť iba na verzii 1.3.6.0 (update 20) !!!! Doporučujem zablokovať aktualizácie zo Steamu.

Nezabudnite zadať správnu cestu k hlavnému adresáru nainštalovanej hry, v opačnom prípade nebude preklad správne nainštalovaný.

Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.

Prajem Vám príjemné hranie hry Magicka v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedený Email. Ďakujem.

Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho kopírovanie, modifikovanie a uverejňovanie na Web stránkach či iných komerčných médiách je bez súhlasu jeho autora prísne zakázané.

magicka-sk-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.