Colin McRae DiRT 2 SK

Neoficiálny slovenský preklad v 1.0
https://slovenciny.com

Pokračovanie populárneho rally pokračuje v šľapajach prvého dielu, opäť teda ponúkne pretekanie v naozaj širokej škále rôznych vozov a na rovnako bohatej ponuke odlišných tratí. Kamióny, buginy, rally špeciály, rallycrossové autá a ďalšie vozy budete preháňať v rôzne stavaných pretekoch na celej rade okruhov a tratí, v prírode i na štadiónoch.

Odteraz si budete môcť zahrať túto racingovku v slovenčine a to s plnou diakritikou. Bohužiaľ, hra obsahuje službu Game for Windows a texty, ktoré sú zakódované v spúšťacom súbore hry. Tie sa mi nepodarilo preložiť. Všetko ostatné by malo byť preložené. Preklady bol otestovaný a nemali by sa v ňom vyskytnúť chyby ale aj tak ak nejaké nájdete nahláste mi ich na email.

Inštalácia
V inštalácií je nutné vybrať hlavný adresár hry a teda adresár, ktorý sa volá DiRT 2. Nič v ňom a nič nad ním. Hlavný adresár \DiRT 2.

Autor: Frajer336

Stiahnuť slovenčinu3392 downloads

colin-mcrae-dirt-2-sk-screenshot

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.