Need For Speed: Underground SK

verzia lokalizácie 1.0
pre všetky jazykové verzie hry

Inštalácia:
Inštalácia prekladu je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinku hry, môžete ho nastaviť ručne.

Odinštalácia:
Ak pri inštalácii potvrdíte vytvorenie odinštalačného programu, po jeho spustení sa obnoví jazyk všetkých zálohovaných častí.

Nastavenie jazyka v hre:
Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje švédsky jazyk. Slovenský jazyk by mal byť aktívny ihneď po dokončení inštalácie. Ak sa tak nestane, spustite, prosím, súbor „slovencina.reg“, ktorý nájdete v hlavnom priečinku hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizácia obsahuje preložené všetky texty hry – ponuky, texty pred závodom, názvy tuningových súčiastok a iné, všetko s úplnou diakritikou. Takisto obsahuje titulky pri väčšine príbehových a výukových videí.

Autor:
MixerX – lokalizovanie textov, diakritika, testovanie, inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:
Lokalizácia bola vytvorená z európskej (EN-UK) verzie hry, pre ktorú je primárne určená. Lokalizácia bola testovaná s aktualizáciou 1.4.0, ale je vysoko pravdepodobné, že bude plne funkčná aj so všetkými predošlými.

© MixerX 2011, všetky práva vyhradené.

Stiahnutie prekladu: http://www.lokalizacie.sk/preklady/22-need-for-speed-underground/

need-for-speed-underground-sk-mixerx-screen

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.