Need For Speed: Underground SK

verzia lokalizácie 1.0
pre všetky jazykové verzie hry

Inštalácia:
Inštalácia prekladu je jednoduchá. Stačí spustiť inštalačný program a riadiť sa jeho pokynmi. Ak inštalačný program sám nenájde umiestnenie priečinku hry, môžete ho nastaviť ručne.

Odinštalácia:
Ak pri inštalácii potvrdíte vytvorenie odinštalačného programu, po jeho spustení sa obnoví jazyk všetkých zálohovaných častí.

Nastavenie jazyka v hre:
Keďže hra využíva viacjazyčné rozhranie, táto lokalizácia nahradzuje švédsky jazyk. Slovenský jazyk by mal byť aktívny ihneď po dokončení inštalácie. Ak sa tak nestane, spustite, prosím, súbor „slovencina.reg“, ktorý nájdete v hlavnom priečinku hry.

Obsah lokalizácie:
Lokalizácia obsahuje preložené všetky texty hry – ponuky, texty pred závodom, názvy tuningových súčiastok a iné, všetko s úplnou diakritikou. Takisto obsahuje titulky pri väčšine príbehových a výukových videí.

Autor:
MixerX – lokalizovanie textov, diakritika, testovanie, inštalátor
mixerx@centrum.sk, www.lokalizacie.sk

Verzia hry:
Lokalizácia bola vytvorená z európskej (EN-UK) verzie hry, pre ktorú je primárne určená. Lokalizácia bola testovaná s aktualizáciou 1.4.0, ale je vysoko pravdepodobné, že bude plne funkčná aj so všetkými predošlými.

© MixerX 2011, všetky práva vyhradené.

Stiahnutie prekladu: http://www.lokalizacie.sk/preklady/22-need-for-speed-underground/

need-for-speed-underground-sk-mixerx-screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.