Cossacks 2: Battle for Europe

cossacks-2-battle-for-europe-screen

 

Popis:
Pred pár rokmi prišla hra, v ktorej ste mohli mať neomedzene veľa vojakov. Volala sa Cossacks a prekvapila doslova všetkých. Pekná grafika a veľké možnosti posúvali túto hru vpred. A tak sa dalo očakávať, že príde pokračovanie. A prišlo.
Cossacks 2: Napoleonské Vojny hra bola ešte lepšia, ešte krajšia a ešte zaujímavejšia. V Cossacks vlastne ani tak nejde o grafiku, ale skôr o tú históriu a o ten perfektný systém vylepšovania a ťažby. A to zrejme na ľudí zaberá. Cossacks je celkovo tak úspešný, že sa na neho chystá datadisk. Bude sa volať Cossacks 2: Battle For Europe (Bitka o Európu).
Tak a teraz k datadisku. Budete mať možnosť zahrať si za 3 nové strany, a to za Španielov, Poľsko (Varšavské Veľkovojvodstvo), a za Rýnsky spolok. Bude na vás čakať 10 nových bojísk v móde Battle of Europe.

Neminú vás 4 nové kampane, 6 nových skrimish misií a 3 nové historické bitky (tá najznámejšia Waterloo, ďalej Lipsko a Borodino). Nezabudne sa ani na nové jednotky (bude ich až cez 180), nové buudovy (tie až cez 190) a územia so špecifickými prvkami. Naozajstné formácie vojakov, ktoré boli aj v skutočnosti, a možnosť ich kombinácie, to je to, čím sa Cossacks 2 vyznačuje. Malo by sa zlepšiť ovládanie týchto kombinácií, čo je len a len dobré. No to nie je všetko. Autori sľubujú vážne zásahy do AI, takže by ste nemali často vidieť kiksy vojakov vašich, i nepriateľových.
To je zatiaľ všetko, snáď stačí len povedať, že datadisk nebude mať priamy súvis na plnú hru, takže aby ste si ho zahrali, nemusíte vlastniť základné Cossacks 2. Dátum vydania je naplánovaný na August 2006. Máme sa na čo tešiť.

Online kníhkupectvo BUX.sk