Petícia za Tony Hawk HD

Tony Hawk

Tony Hawk

Keď bola konečne oficiálne ohlásená Tony Hawk’s Pro Skater HD ako stiahnuteľná hra pre Xbox 360 a PS3, mnohí PC hráči sa zamýšľali, či bude vytvorená aj konverzia pre PC. Po tom, ako Robomodo potvrdilo, že nič podobné sa nechystá, fanúšikovia spustili online petíciu na zvrátenie tohto rozhodnutia.

Základné stanovy petície hovoria:

„My, PC hráči, sa cítime podvedení tým, že si nemôžeme dopriať zábavu z vydania ‚Tony Hawk’s Pro Skater HD‘. Už v minulosti zaznamenali herné série Tony Hawk vydané vo verzii pre PC úspech, a veríme, že to isté môžeme povedať o THPSHD. Chceme len aby vývojári z Robomodo, vydavateľstvo Activision, Tony Hawk a akákoľvek ďalšia zúčastnená skupina, zvážila možnosť vydania PC verzie hry prostredníctvom služby Steam alebo akoukoľvek inou vhodnou digitálnou platformou.“

PC komunita je zjavným pilierom série Tony Hawk’s Pro Skater, čo dokazuje aj množstvo modov na všetky diely, ktoré boli na PC vydané.

V čase písania tohto článku mala petícia 34 z 301 potrebných podpisov, preto ak máte radi túto hru a chceli by ste prispieť svojím hlasom k tomu, aby bola vydaná aj na PC, môžete tak urobiť kliknutím na tento odkaz.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.