Drone Z SK

Hra v dobe svojho vzniku patrila k jednej z atypických hier. Výborná bola možnosť stiahnúť si nové svety úplne free zo strániek autorov.

Tento preklad preloží iba základnú veziu levelov, tak ako vyšli na inštalačnom CD.

Čo je teda preložené : Hra je preložená kompletne, bez diakritiky. Preklad je určený pre neopatchovanú verziu hry. To znamená, že nemôžem zaručiť jeho funkčnosť na iných verziách. Pred spustením inštalácie, zadajte prosím presnú cestu k adresáru, kde máte hru nainštalovanú. Zadanie nepsrávnej cesty spôsobí, že preklad nebude nainštalovaný. Pred inštaláciou zatvorte ostatné spustené aplikácie a riaďte sa inštalačným programom. Preklad môžete voľne šíriť, avšak uverejňovanie na Web stránkach bez môjho vedomia je zakázané.

Taktiež jeho šírenie za finančný poplatok. Ak ste niekomu za tento preklad zaplatili tak Vás okradol o peniaze. Prajem Vám príjemnú zábavu a teším sa u ďalších prekladov.

S pozdravom autor: Dr. Ahoš

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.