4×4 EVO 2 SK

Preklad sa odlaďoval na neopatchovanej verzii , preto sa nedá zaručiť funkčnosť prekladu na iných verziách.
Samotná inštalácia bude hlavne na pomalejších počítačoch chvíľu trvať, lebo celková veľkosť prekladaných súborov má skoro 350MB, tak majte chvíľku strpenia.

4x4 EVO

Preložené je všetko ( aspoň dúfam ) okrem multiplayera. Nemal by som čas a ani možnosť dokonale ho otestovať. Možno to niekedy dorobím. Preklad mi zabral dosť hodín čistého času, preto by som ocenil trochu uznania a ak mi chcete nadávať, tak radšej nepíšte nič a ospravedlňte prípadné chybky v preklade a ak nejaké nájdete, pošlite mi to na dolu uvedený mail. Prekladatelský koníček je neocenené hobby a robíme to iba pre Vás, tak majte s nami prekladateľmi trochu súcitu. Preklad je bohužiaľ bez diakritiky, prijal by som prípadnú pomoc v tomto smere.

Aby ste mali texty v slovenčine je nutné na začiatku po spustení hry nastaviť jazyk English. Pred spustením inštalácie uzatvorte prosím všetky programy spustené vo Windowse a riaďte sa inštalačným programom.
Tento program nie je dovolené upravovať, či iným spôsobom modifikovať, a taktiež uverejňovanie na web stránkach bez povolenia autora je zakázané. Za dodržania spomenutých podmienok je preklad bezplatne volne šíritelný. Ak ste za tento preklad niekomu platili, tak Vás okradol o peniaze. Autor neručí za prípadné problémy spôsobené inštaláciou tohoto prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivirovou ochranou. Prajem Vám príjemnú zábavu a teším sa u ďalších prekladov.

S pozdravom: Drahomír Zámečník (Dr.Ahoš)
Pripomienky, skúsenosti a návrhy, čo by som mohol preložiť uvítam na moj mail

Stiahnuť preklad1250 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk