Farming Simulator 19 sa rozširuje o alpskú mapu a nové stroje

Vo svete, ale rovnako tak aj na Slovensku úspešný herný simulátor venovaná traktorom, sa rozširuje. Farming Simulator, hra s premysleným obrábaním pôdy, organizovaním sejby, hnojenia, žatvy, či spracovania plodín, živočíšnej výroby a podobne… skrátka hra premyslená do bodky, sa z času na čas rozšíri o nejaký zaujímavý dodatok. Teraz prichádza rozšírenie Farming Simulator 19: Alpine, ktoré celú hru  tak bohatú na množstvo druhov techniky a výbavy, rozširuje o niekoľko úžitkových strojov, obracačiek, vlečiek a vozíkov, no najmä o celkom nový svet.

Farming Simulator 19: Alpine

Nové alpské rozšírenie Alpine Farming Expansion

Svetom môžeme nazvať konkrétnu mapu zasadenú do prostredia Álp. Vývojári nezabudli ani na typickú architektúru bielych domov s drevenými prvkami, či hotelové rezorty v okolí ktorých sa poľnohospodárska pôda dá zakúpiť a upraviť podľa vašich podnikateľských zámerov. Vy ste agronómom, ktorý všetko riadi, alebo len svojou šikovnosťou dokáže zaplatiť iných, ktorí ho zastúpia.

Hra premyslená do bodky, nadchýna staršiu generáciu a rovnako tak mladých. Alpskou mapu síce nie sme doma na Slovensku, no už to nie je tak ďaleko. Horský región údolia Erlengrat je plný terénov a rovnako tak výhľadov. Celé rozšírenie prináša 30 vozidiel a strojov licencovaných značiek.

Farming Simulator 19 Premium Edition ako dobehnutie zameškaného

Alpine rozšírenie vychádza samostatne pre tých, ktorí už majú svoju hru rozohratú. No vývoári z Giantu prinisli aj riešenie pre tých, čo by chceli začať práve teraz celkom od základu a chcú mať všetko pokope. Spojili dohromady pôvodné Platinové rozšírenie, niekoľko DLC prídavkou zakúpiteľných osobitne, a aj celé nové Alpine Farming Extension, aby vznikla nabitá Farming Simulator 19 Premium Edition.

To čo musí nadchnúť hráčov a zberateľov bohatších verzií hier je, že v prípade konzolových verzii hráč získa tlačený 72 stranový artbook, kým PC verzia len digitálny. PC verzia však obsahuje Farming Simulator edíciu pre C64 a výuku pre výrobcov módov 4.0

Farming Simulator 19: premium edition

Rozšírenie Alpine Farming Expansion pre Farming Simulator 19 na PC je v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 16 €. Hra obsahuje české titulky. Farming Simulator 19 Premium Edition je v predaji za odporúčanú cenu 35 € na PC a za 49 € na PS4 a Xbox One. Verzia pre PC a PS4 obsahuje české titulky.

Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.