FIFA 13: verzia pre PSVita nehrozí

Minulý týždeň EA Sports pozvala francúzskych novinárov na prezentáciu hry FIFA 13 v samom srdci Parc des Princes (miesto konania PSG). Prítomní mali jedinečnú možnosť si na vlastnej koži vyskúšať hru a hlavne vyspovedať Davida Ruttera, producenta tejto veľmi úspešnej série. Jednou z hlavných otázok bolo, či sa chystá verzia per PSVita.

Nanešťastie jeho vyjadrenie bolo, že nič také sa nekoná a EA Sports sa skôr sústreďuje na dotiahnutie verzií pre PlayStation 3, Xbox 360 a PC. Napriek tomu pán Rutter túto možnosť nezamietol a preto je tu možnosť, že si toto ohlásenie necháva na príhodnejšiu chvíľu /E3 alebo iná hráčska udalosť). Futbaloví fanúšikovia zatiaľ môžu ukojiť svoje športové vášne na hre FIFA Football, ktorá vyšla spolu s uvedením PSVita na trh PSVita. Na záver slová samotného producenta:

„Verzie pre PSVita sme vydali minulý rok (FIFA Soccer, port z FIFA 11) a nemôžem potvrdiť vývoj žiadnej inej verzie, iba pre PC, PlayStation 3 a Xbox 360.“

fifa13_screen

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.