FIFA 2003 SK

Slovenčina do hry FIFA 2003 verzia 1.0

Preklad: Tonyc 11tonycQgmail.com
Testovanie: Tonyc 11tonycQgmail.com
Inštalátor: S.O.K. gbrinQpost.sk

Slovenčina nahradzuje anglické texty v hre. Preklad je bez diakritiky. Ak by ste narazili na chyby v preklade, tak by som Vás poprosil, aby ste ma kontaktovali na môj mail uvedený vyššie.

LICENČNÉ USTANOVENIA 
Tento preklad je freeware. Nie je predajný. Je voľne šíriteľný bez nároku na finančnú, či inú odmenu. Bol výhradne vytvorený pre server www.slovenciny.com. V prípade, že chcete tento preklad zverejniť na iných webových stránkach, informujte o tom autora emailom. Preklad je zakázané vydávať s iným menom autora a publikovať ho ako svoj.

Z mojich 3 sľúbených prekladov dnes vydávam prvý. Preklad na FIFU 2003 sa prekladal dosť dlho a jeho vydanie sa stále predlžovalo a predlžovalo.
Žiaľ diakritika v preklade strašne chýba. Špeciálne poďakovanie patrí môjmu kolegovi S.O.K.ovi, ktorý bol ochotný spraviť na preklad inštalátor.

Rád by som preklad venoval na znak úcty gruzínskemu sánkarovi Nodarovi Kumaritašvilimu.

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.