Ford Racing 2 SK

Tento preklad do Ford Racing 2 obsahuje kompletne preložené všetky texty v hre a z väčšej časti preložené aj inštalačné pokyny. Preklad je s diakritikou, avšak pri jeho testovaní sa našlo pár chýb, ktoré som kompletne zmenil, medzi najväčšie patril preklad obtiažnosti easy – čiže ľahká obtiažnosť, v slove ľahká sa nesprávne zobrazilo písmeno ľ, tak som musel zmeniť slovo ľahká na jednoduchá. Preklad vám prepíše všetky jazyky na slovenčinu, teda ak máte Ford Racing 2 v ľubovoľnom jazyku, preloží sa. Tento program je freeware, avšak je trestné predávanie, verejné uznávanie za svoj, či distribúcia na webových stránkach. Ak chcete program šíriť na webe, tak jedine cez odkaz na server www.slovenciny.com , pre ktorý bol preklad vytvorený.

Za prípadné chyby v systéme následkami inštalácie, alebo preklade neručím. Ukončite všetky aplikácie, ktoré by mohli ovplyvniť vývoj inštalácie a môžete pokračovať.

Autor: Tiborec

Stiahnuť slovenčinu1080 downloads
Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.