Grand Theft Auto: Vice City SK

Aktualizovaná verzia prekladu do hry Grand Theft Auto Vice City získala po štyroch rokoch slovenskú diakritiku. Po prvotnom korekčnom zásahu Lacoida pokračoval v pridávaní diakritiky jej autor Nauro. Ten na možnosti textúr a súborov prichádzal pomaly až sa rozhodol, že pomôže pri dokončení pôvodného prekladu. Na prekladaní a pridávaní slovenskej diakritiky sa pracovalo asi rok, viac menej len z dôvodov mála času, ktorý sa dalo na tento projekt dať. Pri podrobnom sledovaní editorskej scény ohľadom Vice City sa Nauro dostal aj k iným textúram a mohol tak pripraviť viacero ďalších vecí do slovenčiny. Vzhľadom k chuti editovať textúry sa následne pustil do viacerých ďalších projektov mimo Vice City. Naetoov preklad tak znova ožil a spoločne vydávajú novú verziu prekladu, ktorú označili ako verzia 1.2.

Aj pre časové dôvody nebolo možné prekontrolovať priamo v hre všetky oblasti textu. Kto vyžaduje stopercentnú prácu, prosím nech to preloží sám, nech nám platí a sponzoruje nás, alebo nech má strpenie do absolútnej verzie prekladu. Svoje postrehy k prekladu a informácie posielajte na emailovú adresu naetoo(a)centrum.sk.

Prekladanie hry do slovenčiny:
Naetoo email: naetooQcentrum.sk
Nauro email: nauroQcentrum.sk

Slovenská diakritika, práca s textúrami a korekcie:
Nauro email: nauroQcentrum.sk

Inštalácia, grafika:
Naetoo email: naetooQcentrum.sk

Špeciálne poďakovanie:
Taktiež pomoc s korekciou: Lacoid

Inštalácia
Inštalácia bude vyžadovať zadanie hlavného adresára hry. Je potrebné preklad nainštalovať do adresára, ktorý nesie názov hry v zložke ROCKSTARS GAMES. Hra vychádza za super cenu a kúpenie si zaslúži.

Pred inštaláciou si prečítajte licenčné ujednanie. Before installation please read multilanguage licence arguments for use of application. Free translation are supporter of game sales and support popularity of each games. Translations are increasing a popularity of english games for not english speaked slovakian players.

PREKLAD JE AKTUALIZOVANÝ NOVOU VERZIOU DŇA: 3. Februára 2010

Stiahnuť slovenčinu8271 downloads

gta-vice-city-sk-naetoo-screenshot

Online kníhkupectvo BUX.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.