Hard Truck: Apocalypse SK

Autor: Hurvi
Kontakt: hurvizhc@gmail.com
Verzia: 1.01
Vydaná: Október 2010

Preklad na staršiu ruskú hru. Hráč sa ocitá v postapokalyptickej budúcnosti, kedy ľudstvo prežíva na zamorenej Zemi len vďaka dýchacím maskám. Ako syn farmára vyráža do neďalekého mesta predať tovar a po návrate nachádza otca mŕtveho a dedinu vypálenú. Dozvedá sa, že je adoptovaný a jeho skutočným otcom je slávny prieskumník. Vydáva sa preto na starom kamióne na cestu pomsty a hľadá pravdu… o zničení dediny, svojom pravom otcovi i o pôvode apokalypsy. Na svojej ceste skúma svet, vylepšuje si kamión a plní množstvo úloh… či už ako dobrák alebo darebák.

Preklad je kompletný, bohužiaľ bez diakritiky. Hra bola otestovaná na verzii zakúpenej cez systém Impulse, ale fungovať by mala aj na krabicovej verzii. Preklad bol otestovaný, no ak nájdete nejakú chybu, pošlite mi ju, prosím, na email. POZOR: Vzhľadom na (de)kompiláciu zdrojových súborov hry môže inštalácia prekladu trvať aj niekoľko minút, závisí to od výkonnosti vášho PC.

 

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.